Kite Liberator

22. května 2011 v 19:47 | Sm0ker |  Anime
Pustil jsem si anime s tím, že si užiji něco pěkného, akčního a delšího. To se mi splnilo.
Příběh nám začíná ve vesmíru. Při pohledu na raketoplán, jenž se připojuje k vesmírné stanice, jenž nebyla nepodobná již spadnutému MIRu. "Kde tady budou střílet?" problesklo mi hlavou. No, proč ne.
Banda kosmonautů si lebedí už nějaký ten rok v kosmu a právě dostali nové jídlo speciálně určené pro ně. U dvou z nich se objevují v důsledku radiace menší zdravotní problémy. V tom střih a najednou jsme na zemi, kde dva policajti honí zlýho chlapíka, který střílí po všem co se hýbe, aby nakonec skončil na dámských záchodech, kde si vezme za rukojmí malou holčičku. Následně se zde odnikud vezme tajemná dívka, která do neřáda vystřílí celý zásobník.
Pak tu máme několik charakterů přičemž se každému snaží dát určitou dávku prostoru, ale ta necelá hodina je velmi omezená.


Následují další střih do kosmu, kdy se postavy z vesmíru setkávají s postavami z Japonska a všechno tam střílí obluda je přehnaně velká, kdyby byla menší tak je víc strašidelnější a je to víc hororovější.
Takhle to má jenom temnější podtext díky grafice a surovosti v zabíjení, kdy střílí krev.
Konec je ještě ke všemu otevřený a pokračování nikde.

Jestli nemáte co dělat na večer a je Vám jedno co si pustíte tak můžete šáhnout klidně po tomhle kousku. Neurazí ani neohromí.

Celkové hodnocení 2,8 pračky Whirpool. Značka vítězů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama