Ichiban Ushiro no Daimaou

13. května 2011 v 20:34 | Sm0ker |  Anime
A bůh stvořil dokonalé anime.
Tímto bych shrnul celý tento počin, ale to by asi bylo málo. Teď odůvodnit proč si myslím, že je to takové božské.
Všichni známe ometené příběhy, kdy je hlavní postava naprostý chudáček a v posledním díle vyhraje díky tvrdé práci a množství úsilí strávené tréninkem. Tak tady tohle není. Hlavní postava je od prvních minut největší borec pod jehož kroky se otřásá samotná existence.
Bohužel má opět trapné cíle v podobě sloužení dobru. To trvá, ale pár minut, než mu věštec (takový datel s doutníkem) přisoudí budoucí povolání coby Temný lord (největší parchant pod sluncem). I přesto se hlavní hrdina snaží držet dobrých mravů, ale díky nepochopení ze strany spolužáků se nešťastnými náhodami stále více přiklání na stranu zla.
V tomto anime nejsou jenom povrchní boje, kde je vidět sotva kapka krve, ale máme tu k vidění i pěknou řezničinu, kdy se Temný lord vymkne vlastní kontrole a začne spolužákům lámat ruce a nohy. (:


Společnost mu v tom dělá malý patolízal (Každý správný zloun má svého Stoupu). Sličná modrovlasá kočka, jenž se rozhodla chránit spravedlnost za cenu svého života, ale co čert nechtěl nakonec skončí s Temným lordem, protože se nakonec nezdá být tak špatný. Dále zde máme úchylnou androidku a sexy záporačku.

On mlátí toho draka pěstí?!
No a co chceš, je to přece kluk, ne?

Ano, androidka, jenž je hlavnímu hrdinovi pořád za zadkem. Naštěstí má zelenovlasá dívčina na zadních partiích umístěný králičí ocásek po jehož zatahání se ihned vypne. To poté vede k zábavným scénám, kdy je hlavní hrdina obviňován z toho, že chce vidět její kalhotky. Podobných sexuálních narážek je v anime celá řada.
V anime se nachází hodně vtipu, nahoty, bojů, namakaný starý ředitel školy, drak a to je všechno co v anime chci, proto je dle mého názoru dokonalé.
To nemluvím ani o tom, že je k sehnání i necenzurovaná verze, která je výživná hlavně v prvních dílech, které obohacuje o některé záběry.
Nesmím opomenout ani velmi kvalitní opening a ending. Stává se velmi málo, že se dá poslouchat jedno, nebo druhé, ale je opravdová vzácnost kdy OP a ED jsou na takové úrovni, že jsem si je vyhledal pro osobní potřebu každodenního poslouchání.

Celkové hodnocení 5,5 pračky Whirpool. Značka vítězů! (5,5 z 5 ^___^)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama