Dragon Crisis

25. května 2011 v 0:09 | Sm0ker |  Anime


Poměrně nové anime staré jenom jednu anime sezónu, která trvá jedno roční období.
Vezmeme to stručně, takže příběh se odehrává ve světě, kde lovci pokladů hledají ztracené artefakty. Některé jsou mocné, jiné nemocné a další zase mocnější a cenější. Tito lovci mají jistá ohodnocení přičemž level 10 je největší a uděluje se jenom opravdovým borcům. Hlavní hrdina je velice mladý a má level 10, takže je to vlastně hroznej borec.Všichni tito lovci patří k jisté společnosti, avšak náš hrdina se zřekl této společnosti a žije si svůj klidný život studenta střední školy.
Jednoho dne mu vtrhne do života kozatá sestřenice, jež patří ke společnosti a žádá si pomoc od hrdiny. Ten jako správný hrdina kývne a pomůže.
Tím, že pomůže se setkává s hlavní hrdinkou. Malá, mladá cute blondýnka, která je ve skutečnosti drak a hrozně miluje hlavního hrdinu Ryujiho.


Drak je v tomto světě hrozně vzácný asi jako v tom našem, avšak náhle nastupuje na scénu další drak, potom další a další...
Anime si hraje na harém a komedii s menšími akčními prvky. O Ryujiho se zajímá několik děvčat, jež se mu snaží pokaždé nějak zavděčit, ale mají smůlu drak Rose ho nedá.
Ryuji je takový klasický geroj, který se bojí všeho a je to takový strašpytel, ale všechny hnedka sejme.
Grafická stránka anime se mi věru líbila a většina děje mi přišla stravitelná dokud nepřišel na řadu konec předposledního dílu a poslední díl, který se změnil v naprostou klišoidní sračku a mě se sevřel žaludek.
Za celou dobu anime, kde je samý drak uvidíme celou podobu draka pořádně jenom na konci, kde je nakonec zničen velkým fialovým srdcem ve stylu medvídků pusíků!

Nebýt toho konce... 2,5 pračky Whirpool. Značka vítězů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama