Prince of Persia: The Forgotten Sands

23. října 2010 v 11:08 | Kvok |  Hry
Ne, nezbláznil jsem se (blázni jsme všichni) nepíšu dvě "recenze" na jeden film, ale tentokrát jde o hru. Takže to by bylo k tomu jestli jsem se zbláznil.
Takže, jde o hru. Snad o restart celé série, či remake k uctění snad nějakého výročí Prince.
Jak bych to měl už tak na začátku shrnout... Je to hnus. Tahle hra se z hráče snaží udělat blbce a připomíná mu nádherné frustrace při překonávání překážek, který se každým postupem stávají těžší a těžší, ale defacto jde pořád o to samé - přeskákat do určitého bodu, tam něco zmáčknout, popřípadě udělat a počkat až naběhne pár enemy a ty slušně rozsekat.
Ano, někdo by mohl namítat, že se změnilo pár věcí. Že je vše pěkně zabalené v grafickém hávu, boje s desítkami koster z písku se zdají epické a máme zde strom dovedností, kdy, když zabijete určitý počet monster postoupíte na nový level a můžete si vybrat nějakou schopnost ať už od rozšíření zdravý, nebo lepších útoků. Vodní útoky vypadají vskutku pěkně, ale jsou na nic.
Monstra sama o sobě jsou dělána z písku, takže krev neteče, takže hra dostane velmi přívětivou známku, aby se mohla prodávat dětem a tím i větší zisky a má to i tu výhodu, že Angela Merkelová nebude mít kecy a Německo nebude muset mít zelenou barvu písku... krve.
Prince of Persia

Příběh musel spíchnout nějaký klučina za pochodu jinak si nedovedu představit takové nehorázné klišé, což mě nutí k domněnce, jak může tohle stokrát opakované téma někoho bavit? Možná tak hráče z USA.
Co naplat... jestli jste hráli i minulé díly a chcete si projet i tohle dobrodružství tak směle do toho, avšak pamatujte, že zažijete neskutečné pocity frustrace při skákání a budete mít chuť prohodit klávesnici z okna, ale pak si uvědomíte, že máte okna plastová.
45%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 6. listopadu 2010 v 20:05 | Reagovat

Na tý hře je skara vidět kdo dělal jakou pasáž.... popravdě pro mě jako holku to byla zábava a docela odpočinková sranda, ale nevím co by na to řekl fajnšmekr... přítel se u toho akorát strašně rozčiloval...

2 Vody Vody | 23. listopadu 2010 v 20:45 | Reagovat

Jako, třeba ty boje jsou dobrá myšlenka ty byly provedeny dobře, teda, když nepočitam proti těm velkejm bosům kterým se muselo uskočit, ale to prostě nešlo uskočit. Pak tam bylo dost pasáží skákacích k nasrání kdy jedna chyba znamenala opakování předešlích pěti minut asi tak desetkrát, než se to podařilo (:

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 14. června 2011 v 12:40 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama