Červen 2008

Kill me, Kiss me

16. června 2008 v 23:17 | Kvok |  Manga
Zase jednou jsem neměl co dělat a zašel do knihkupectví. Chvíli jsem sondoval všechny známe knížky, když v tu jsem uzřel velmi známé obrázky z mangy. Chvíli jsem se rozhlížel jestli mě nikdo nevidí a čapl jsem knížku. Chvíli jsem si v ní listoval a nakonec se rozhodl obětovat dvě stovky.
Podle obrázku chlapíka s páskou přes oko jsem usuzoval, že by zde mohlo dojít k pěkným jatkám. Utvrdilo mě v tom i otevření sešitu zrovna na stránce, kde se mlátí zákeřně prknem ze zadu do hlavy.
Po chvíli čtení jsem přišel na to, že jsem si koupil romantickou komedii, která se kupodivu vyplatí číst. Jedná se o příběh šestnáctileté Tae-Yeon, která si na týden vymění svoje místo v dívčí škole se svým bratrancem Jung-Woo. Oba jsi jsou hrozně podobní tak je nikdo nepoznává. Účel této výměny je velmi prostý. Mladá holka se zamiluje do modela, který se jmenuje Kun. Ten čirou náhodou chodí do třídy, kterou navštěvuje i bratranec Tae-Yeon.
Bratranec mladé dívky však udělal v chlapecké škole velmi problémů, které musí slíznout právě jeho sestřenka. Třeba pěstní souboj S Ga-Woonem, který je nejlepší přítel modela Kuna. Nakonec Ga-Woon vezme do svého gangu převlečenou dívku.
Příběh je protkán hodně vtipnými scénami a vůbec nelituji peněz vydaných za tuto manwhu. (Manwha je to samé co manga jen se čte zleva doprava.)
Na internetu jsem vysondoval, že volume je zatím pět. V červenci se chystá vydání teprve druhého u nás v ČR.